آقا جان شرمنده ایم شرمنده از این که منتظر واقعی نیستیم !

هنوز نمی دانم من برای ظهور تو بیشتر دعا کرده ام یا شما برای بخشایش گناهان من . هنوز نمی دانم شما برای ظهور بیشتر دعا میکنید یا من . آقای خوبی ها پس کی میایی دلمان گرفت در این دنیای دورنگی و ریا. مولایم دنیا در انتظار عدالت و عدالت در انتظار توست بیا تا آرام بگیریم در کنارت .

آقا ما شرمنده ایم بعد از 12 قرن هنوز  313  نفر فقط 313  نفر برای شما سرباز پیدا نشده است . آقاجان دعای فرج میخوانیم گاهی سر پا ؛ وقتی اسمتان می آید به احترام شما بلند میشویم اما....

 

وقت عمل که می آید هنوز سر دو راهی مصلحت و انجام وظیفه سرگردانیم . آقای ما شرمنده ایم که هنوز نه تنها جامعه را بلکه خود را آماده ظهور  شما نکرده ایم .

آقا شرمنده ایم که در جامعه ای زندگی میکنیم که برای بعضی ها داشتن چادر خجالت است .آقا شرمنده ایم که بعضی از جوانان ما برای زیبایی خود زیر ابرو بر میدارند . شرمنده ایم که این کارها در زمان زندگی منفعلانه ما رخ داده است . شرمنده ایم که نمی توانیم امر به معروف و نهی از منکر کنیم .شرمنده ایم که باز بر سر دو راهی مصلحت و انجام وظیفه سرگردانیم .

ببخش مارا که این قدر ایمانمان قوی نیست که حداقل به خواهر و مادرمان یگوییم چرا چادر نه به برادرمان بگوییم زیبایی به سیرت است نه به صورت و ابروی برداشته ! آقا ببخش که این همه بد هستیم و باز میگوییم "  اللهم عجل لولیک الفرج " آقا ببخش که این همه را میدانیم و منتظر ندای  " الله اکبر " شما از کنار کعبه هستیم .

مولایم وقتی این آیه را به یاد می آورم " الّذین ضلّ سعیهم فی الحیوة الدّنیا و هم یحسبون أنّهم یحسنون صنعا "به فکر کارهایی می افتم که فکر میکنم برای ظهور تو انجام داده ام اما ترس این دارم که نه تنها باعث نزدیک شدن ظهور شما نشده باشد چه بسا ظلمی در حق شما باشد .

آقا من هنوز نمی دانم جزء کدام دسته از مردمان هستم . نمی دانم من با آنان که امام زمان خود را در صحرای کربلا تنها گذاشتند فرقی دارم ، نمیدانم .

آقا تصور میکنم شما را اگر ببینم آیا خجالت نمی کشم با چشمانی که به نامحرم نگاه کرده با زبانی که دروغ گفته به شما نگاه کنم و شعار یا لثارات الحسین را سر دهم .آیا خجالت نمیکشم با دستانی که آغشته به گناه است شما را در جنگ با کفار همراهی کنم آیا خجالت نمی کشم با این دستان بیایم تا انتقام مادرتان زهرا (س) را بگیرم .

اما آقا جان با همه شرمندگی هایم با امید قبولی توبه هایم باز میگوییم :

                                                                                                 

اللهم عجل لولیک الفرج
برچسب ها :
درد دل من با امام زمانم (عج) ,  امام زمانم (عج) ,  درد دل ,